Joomla extensions and Joomla templates by JoomlaShine.com
dsc02363.jpg
„Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alap: a vidéki térségekbe beruházó Európa”
  • Magyar
  • In English
  • Español
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

nea

bort

letöltés

celteruletkatalogus

 hvs2011

naturamalogomod1

Dabas és Térsége Kézműves Egyesület

hvs2

Magyar Agrarkamara

vadonleso_large

oktk

GPF_MEDOC
Kezdőlap Hírek Friss Hírek Pályázatkezelői referens állás a Felső-Homokhátság Vidékfejlesztési Egyesületnél
Banner
Pályázatkezelői referens állás a Felső-Homokhátság Vidékfejlesztési Egyesületnél PDF Print E-mail
Monday, 01 February 2021 12:59

There are no translations available.

felsohomokhatsag logoA 2007-ben alapított Felső-Homokhátság Vidékfejlesztési Egyesület 24 település területén látja el a Vidékfejlesztési források LEADER jogcímének megvalósítását, a vidékfejlesztési források felhasználásának koordinálását. A térségi fejlesztések megvalósításában, projekt generálásban és a fejlesztési támogatások felhasználásában sikeresen közreműködő szervezet 2007-2013 között 1,5 Mrd forint, a 2014-2020 közötti ciklusban közel 1 Mrd forint támogatás felhasználásához segítette hozzá a dabasi és a ráckevei járásban működő vállalkozásokat, civil szervezeteket és önkormányzatokat.
Felső-Homokhátság Vidékfejlesztési Egyesület azonnali kezdéssel állást kínál
Pályázati referens
munkakörben.

Feladatok:
• Pályázatokkal kapcsolatos menedzsment feladatok ellátása;
• Kapcsolattartás a z ügyfelekkel, a pályázatok értékelésében részt vevő partnerekkel;
• Pályázati dokumentáció átvizsgálása az Államkincstár által kiadott eljárásrendeknek megfelelően, árajánlatok, számlák, benyújtott dokumentáció ellenőrzése.
• Egyéb, az Egyesület tevékenységéhez kapcsolódó, adminisztrációs feladatokban való részvétel;
Elvárások:
• legalább 1 éves pályázati területen szerzett tapasztalat;
• pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés;
• MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
• a munkavégzés határozott idejű megbízási szerződés kötésével történik, ezért számlaképesség szükséges
Amit kínálunk:
• versenyképes kiegészítő jövedelem;
• hosszú távú lehetőség a térségfejlesztés területén
• rugalmas munkavégzés lehetősége;

Állás, munka területe(i):
• Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
• Pályázatírás
• Pénzügy, Könyvelés
• Projektmenedzsment
• Szükséges tapasztalat:
• 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:
Felsőfokú végzettség,
Nyelvtudás: legalább egy idegen nyelv tárgyalóképes ismerete

Foglalkoztatás jellege:
Határozott idejű megbízási szerződés
Munkavégzés helye:
2370 Dabas, Szent István tér 1/b.

Határidő: 2021. február 14. éjfél

LINC 2019 – Parnu, Észtország

Új esély - Komplex fejlesztési program Tatárszentgyörgyön

Erasmus Catalyst 2017

A tematikus műhelymunka és tanulmányút

Előkészítő látogatás - LINC EVENT 2016

No images

Aktuális események

There are no upcoming events currently scheduled.

HFS Fórumok

Föld napi expedíció a Felső-Homokhátságon

Az oldal hibátlan működéséhez Mozilla Firefox vagy Expoler 8 esetleg újabb böngésző szükséges.

Keresés

Ki olvas minket

We have 651 guests online
Minden jog fenntartva.
Az oldalainkon közölt tartalom újraközlése
és sokszorosítása csak tartalmi és formai
módosítás nélkül engedélyezett.